Creative Cloud nedir?

Creative Cloud, en parlak fikirlerinizi masaüstü ve mobil aygıtlarınızda harika çalışmalara dönüştürmek ve dünyayla paylaşmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Hala Creative Suite kullanıyorsanız Creative Cloud’a geçmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Tüm yaratıcı araçlarınız. Hepsi tek bir yerde.

Creative Cloud; Photoshop ve Illustrator gibi sevilen yazılımlardan Experience Design CC (Önizleme) gibi yeni araçlara kadar masaüstüne yönelik yaratıcı uygulamaların hepsini içerir. Ayrıca dilediğiniz şeyi, dilediğiniz yerde oluşturabilmeniz için harika mobil uygulamalar da sunar. Fotoğraflarınızı dönüştürmek, grafik ve çizim tasarlamak, video düzenlemek, kullanıcı deneyimi tasarımları oluşturmak ve daha fazlası için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

İlham aşamasından son ürüne daha hızlı varın.

Creative Cloud ile Adobe Stock da dahil olmak üzere tüm varlıklarınız favori uygulamalarınızın içinde olur, böylece boş bir sayfayı hızla güzel bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca CreativeSync sayesinde masaüstü ve mobil uygulamalarınızdaki tüm içerikler birbirine bağlı olur.

Doğru varlıklar. Hem de anında.

Creative Cloud Libraries tüm görüntülerinizi, şekillerinizi, renklerinizi, metin stillerinizi, ayarlarınızı, Typekit fontlarınızı ve diğer varlıklarınızı depolar, böylece hepsine masaüstü ve mobil aygıtlarınızdan anında erişebilirsiniz.

Adobe Stock entegrasyonu

Uygulamalarınızdaki 55 milyon adet telifsiz görüntü, grafik ve videoyla arama yapmaya daha az, tasarım yapmaya daha fazla zaman ayırın. Adobe Stock şimdi dünyanın önde gelen yaratıcı profesyonellerinin seçtiği birinci sınıf görüntülerden oluşan bir koleksiyon sunuyor.