CAD programları ile her ayrıntıyı tasarlayın

2B ve 3B CAD tasarımı için AutoCAD® yazılımı gelecek için tasarlanmıştır. TrustedDWG™ teknolojisi ile çalışın ve masaüstü, bulut ve mobil araçlar arasında işbirliği yapın. AutoCAD mobil uygulamasını içerir. Sektörel çözüm paketlerimiz, AutoCAD’i en temel Autodesk yazılım ve hizmetleriyle bir araya getirerek iş akışlarınızı optimize etmenize ve rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olur.

AutoCAD özellikleri

Kapsamlı 2B belgeleri Kapsamlı çizim, düzenleme ve ek açıklama araçları seti ile 2B belgeler ve çizimler üretin.

Yenilikçi 3B tasarım 3B modelleme ve görselleştirme araçları ile hemen her tasarımı oluşturun ve sergileyin.

Kişiselleştirilmiş deneyim Verimliliği artırmaya ve CAD standartlarını uygulamaya yardımcı olması için AutoCAD’i özelleştirin.

Bağlı iş birliği PDF ve DGN dosyaları, Navisworks, Bing Maps ve AutoCAD mobil uygulamasından verilerini paylaşın ve kullanın.

 Yenilikler

PDF içe aktarma geliştirmeleri İçe aktarılan PDF geometrisini metne ve Mtext nesnelerine hızla dönüştürmek için SHX metin tanıma aracını kullanın.

Harici dosya referansları Harici referans dosyaları için bozuk yolları düzelten basit araçlarla zamandan tasarruf edin ve çalışma kesintisini en aza indirin.

Nesne seçimi Seçili nesneler ekranda kaydırma veya uzaklaştırma yapsanız bile seçim kümesinde kalır.

Metin – Mtext dönüştürme geliştirmeleri Metni Birleştir aracı ile metin ve Mtext nesnelerinin kombinasyonlarını tek bir Mtext nesnesine dönüştürün.