V-Ray for Revit’in sezgisel arayüzü ile hızı yakalayabilirsiniz.

V-Ray for Revit ile profesyonel, yüksek çözünürlüklü görüntüleri gerçekçi ışıklar, materyaller ve kameralar ile render alabilirsiniz. V-Ray for Revit en büyük inşaat modellerinizi elden geçirmek için geliştirilmiştir. V-Ray hızlıdır. Hızlı render alabilir ve tasarım kararlarınızı daha hızlı verebilirsiniz. V-Ray for Revit tasarımcılar için yapılmıştır. Eğitim gerektirmeyen ve karmaşık olmayan ayarları sayesinde kurulumu kolaydır. V-Ray for Revit, Autodesk® Revit® içinde çalışır. İçeri ya da dışarı aktarım gerektirmez.

ANA ÖZELLİKLER

Tasarım Odaklı

V-Ray for Revit, öğrenme eğrisine maruz kalmadan harika tasarım renderları almak isteyen mimarlar için geliştirilmiştir.

Materyal Kütüphanesi

Autodesk® 3ds Max®, Rhino ve SketchUp ile uyumlu 500’den fazla yüksek kaliteli mimari materyal.

Adaptif Işıklar

Çok ışıklı manzaralarda render alma hızını 7 kata kadar azaltabilen yeni hızlı ışıklandırma algoritması.

Materyal ID Render Element

Photoshop ya da tercih ettiğiniz görüntü editör uygulamanızda daha kolay birleştirme süreci için nesneleri tek tek maskeleyebilirsiniz.

V-Ray Swarm Geliştirmeleri

Mac ve Linux dahil her türlü ağ bağlantılı bilgisayarı render nodu olarak kullanabilirsiniz.“Fikirleri test edebiliyor, geri bildirim alabiliyor ve daha hızlı kararlar verebiliyoruz.  V-Ray for Revit özgürlükte yeni bir sayfa açıyor ve bizce bu birçok mimar için çok heyecan verici bir olay.

Tasarım Dostu Arayüz

V-Ray for Revit, Render ön ayarlarıyla hızlıca kalite ve hız arasında dengeyi belirleyebilirsiniz. Erken yinelemeler(iterations) için taslak modunda çalışabilir ve sunumlar için yüksek kaliteye geçebilirsiniz

İnteraktif Render Alma

Tasarımı gerçekleştirirken İnteraktif Render alabilirsiniz. Işıkları ve materyalleri ince ayardan geçirebilir ve sonuları anında görebilirsiniz.

Gerçek Dünya Kameraları

Revit’in yerel kamera görünümlerindeki fotoğrafik kameraları simüle edebilirsiniz.

Fiziksel Materyaller

Revit materyallerini otomatik olarak V-Ray’in fiziksel olarak doğru formatına dönüştürebilirsiniz. V-Ray Materyal Editör’ü kullanarak materyal özelliklerinin ince ayarlarını yapabilirsiniz.

Diyagramlı Materyaller

Baswood ve foam core gibi materyal ön ayarları sayesinde manzaraların kolaylıkla diyagram şeklinde ya da ölçekli maketler (scale models) gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.