.

Kullanımı kolay Hibrit Öğrenim Platformu Showbie, dünyanın her yerindeki eğitimcilere, öğrenmenin gerçekleştiği her yerde öğrencilere, daha derin daha kişiselleştirilmiş geri bildirim ve değerlendirme sunmalarına yardımcı oluyor.

 • Dünya çapında 3 milyondan fazla kullanıcı.
 • 233.978 kayıtlı okul.
 • Öğretmenlerin %92’si öğrencinin gelişimi üzerinde sesli geri bildirimin yazılı geri bildirimden daha fazla etkiye sahip olduğu konusunda hemfikir.
 • Öğretmenlerin %97’si Showbie’nin ödevler hakkında kişiselleştirilmiş ve biçimlendirici geri bildirim sağlamaya yardımcı olduğuna katılıyor.
 • Öğretmenlerin %99’u Showbie’nin sınıfta kullanımı ve uygulanması kolay olduğu konusunda hemfikir.
PT-showbie-new2.jpg (1000×666)

Showbie Hakkında

Showbie, eğitimcilerin herhangi bir cihazda tüm öğrenme yeteneklerine sahip öğrencilere kişiselleştirilmiş geri bildirim ve değerlendirmeyi hızlı ve kolay bir şekilde sunmalarını sağlayan hibrit öğrenme platformudur. Etkileşimli bir sınıf oluşturun, böylelikle öğrenme herhangi bir ortamda gerçekleşsin. Sınıfta, uzaktan veya herhangi bir yerde…
Öğretmenlerin çalışma şekline göre tasarlanan Showbie, sınıflarını ve iş akışlarını yönetmeyi kolaylaştırarak onlara en önemli şey olan öğretme ve öğrenme için zaman kazandırır. Herhangi bir dosya türüne yerleştirilebilen çeşitli yerleşik açıklama araçlarıyla öğrenciler öğrendiklerini kendilerine en uygun şekilde gösterebilirler.
Showbie, Avrupa’daki en büyük 1:1 Apple eğitim cihazı dağıtımını destekleyen, dünya çapında 182 ülkede 3 milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği platformdur. Showbie sınıfta test edilmiş ve öğretmenler tarafından onaylanmıştır – halihazırda Birleşik Krallık’ın en büyük iki kurumu, Glasgow Şehir Konseyi ve Oasis Community tarafından 1:1 cihaz dağıtımı olarak desteklenmektedir. Ayrıca Grönland bölgesi ve Norveç’in büyük bir bölümü hibrit öğrenim platformu olarak Showbie’yi seçmektedir.
PT-showbie-new3.jpg (1000×546)

Ana Özellikler
 • Herhangi bir cihazdan erişilebilen çapraz platform.
 • Epub dosyaları ve hatta AR dosyaları dahil olmak üzere istediğiniz dosya biçimini yükleyin ve paylaşın.
 • Kişiselleştirilmiş geri bildirim için 30 dakikalık sesli notlar kaydedin.
 • Puanlamayı düzenli ve verimli tutmak için hızlı notlama özellikleri.
 • Öğrencilerle etkileşim kurmak için uygulama içi görüntülü sohbet
 • Yönetici analitiği Gösterge Tablosu, öğrencilerin ilerlemesine ilişkin şeffaflık ve içgörü sağlar.
 • Tüm ödevlerinizi tek bir yerden yönetmek için sınıf klasörleri
 • Ebeveyn Erişimi özellikleri
http://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/02/PT-showbie-01.jpg
.

Showbie Complete

Yaratıcılığı, katılımı ve işbirliğini artırın.

Showbie Complete, multimedya öğretimi, öğrenci liderliğindeki öğrenme ve ayrıca kişiselleştirilmiş değerlendirme ve geri bildirim için nihai uygulama paketidir. Showbie Complete uygulamaları, öğretmenlerin her yerden kişiselleştirilmiş öğrenim sunmaları için entegre edilmiştir.

En kapsamlı planımız olan Showbie Complete, 3 ücretsiz uygulamayı bir araya getirir:

• Showbie – Kişiselleştirilmiş geri bildirim ile iş akışı ve iletişim
SocrativeÖğrenmeyi gerçek zamanlı olarak görselleştiren biçimlendirici ve özetleyici değerlendirmeler
Explain Everything Öğretim ve öğrenci liderliğindeki öğrenim için işbirlikçi beyaz tahta

showbie-icon.png (103×103)

Showbie

Showbie, milyonlarca eğitimcinin sınıf iş akışını hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesine ve herhangi bir cihazda tüm öğrenme yeteneklerine sahip öğrencilere kişiselleştirilmiş geri bildirim sağlamasına olanak tanıyan hibrit öğrenme platformudur. Herhangi bir dosya türüne yerleştirilebilen çeşitli yerleşik açıklama araçlarıyla öğrenciler öğrendiklerini gösterebilir ve kendilerine en uygun şekilde geri bildirim alabilirler.

Socrativelogo-150x150.png (150×150)

Socrative

Socrative, öğretmenler için kolay, öğrenciler için eğlenceli olan biçimlendirici ve özetleyici değerlendirmeler için tasarlanmış bir sınıf uygulamasıdır. Socrative ile hazırlanan etkinlikler veya anında sorulan sorularla öğrencinin anlayıp anlamadığını değerlendirerek herhangi bir cihazdan öğrenme hızında sınav yapabilir ve not verebilirsiniz. Öğrenmeyi görselleştirebilmeniz ve öğrencilerinizin öğrenme yolculuğunda atılacak bir sonraki adımı bilmeniz için gerçek zamanlı olarak ayrıntılı raporlar oluşturulur.

Explain-Everything.png (100×100)

Explain Everything

Explain Everything, öğretmenlerin ilgi çekici dersler oluşturmasına ve öğrencilerin öğrendiklerini her yerden yaratıcı yollarla sergilemelerine olanak tanıyan, işbirliğine dayalı bir beyaz tahta aracıdır. Sonsuz bir tuval ile eskizleri, resimleri, belgeleri, videoları birleştirebilir ve ardından açıklamanızı geliştirmek için ses ve açıklamaları kullanabilirsiniz.

Birlikte Güçlü:

Showbie, Socrative & Explain Everything

Showbie, iş akışınızın ve sınıf iletişiminizin gerçekleştiği sınıfınızın kalbidir.
Öğrenmeye başlamak için herhangi bir dosya türünü Showbie’ye yükleyerek başlayın.