Autodesk, dünyada en çok kullanılan endüstriyel amaçlı yazılımları portföyünde bulundurmakla birlikte en çok yazılım kodu üreten firmaların başında olmasıyla da tanınır. En çok kullanılan yazılımı Autocad’dir.

Sektörel çözüm paketleri ürün, hizmet ve güçlü iş akışlarından oluşan bir portföye erişim sağlayarak tüm proje zorluklarının üstesinden gelmenize yardımcı olur.Autodesk, imalat, mimarlık, inşaat, yapı, medya ve eğlence endüstrilerinde size istediğiniz her şeyi yapabilecek gücü verir.

Autodesk Eğitim Hakkında

Milyonlarca profesyonel kullanıcıya sahip olan Autodesk, imalat, yapım, inşaat, medya ve eğlence için 3B tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımları alanlarında dünya lideridir. Autodesk Eğitimi, daha iyi bir dünya hayal etmeleri, tasarlamaları ve yaratmaları için gelecek nesli hazırlamaya yardımcı olmaktadır. Üzerinde çalıştığınız işe yönelik en iyi yazılımları bir araya getirerek, birden fazla Autodesk ürününe ihtiyaç duyduğunuz anlar için mükemmel bir seçenek yarattık.

  • Öğrenciler ve eğitimciler—Ağ ve bulut tabanlı seçenekleri içeren eğitim lisansları bir sınıfın parçası olarak veya tek başınıza, hemen hemen her zaman ve her yerde bir ekiple birlikte öğrenim görmenizi sağlar.
  • Öğrenciler—Sorunları çözmek için tasarımdan faydalandığınızda, daha fazla iş yapmak ve daha hızlı çalışmak için potansiyel kariyerleri keşfedecek ve mesleki iş akışı konusunda uzmanlaşacaksınız
  • Eğitimciler—Hızlı başarı sağlamak ve daha derin beceriler geliştirmek için kaynaklarla ve uzman ağlarıyla birlikte öğretici, proje veya topluluğa göre öğrenin ve öğretin

Eğitimde hangi aşamada olursanız olun Autodesk becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlıyor.