MobileStudio Pro 13” Maksimum mobilite ile yaratıcı performans

Her yerde yaratma özgürlüğünü isteyen profesyoneller için tasarlanan Wacom MobileStudio Pro 13, güçlü yaratıcı araçlarla dolu bir stüdyoyu 13,3 inçlik hafif bir taşınabilir kalem bilgisayarda paketlemiştir.

Dört modelin tümü mobil ekranda 4 kat daha yüksek kalem hassasiyeti ve basınca duyarlılık, 2D ekran, 3D ve CAD yazılım ile çalışabilen işlem gücü konfigürasyonları, yüksek çözünürlüklü ekranlar (2560 x 1440 ve olağanüstü renk performansına (%96 Adobe RGB) sahiptir.

Kişiselleştirilebilir ExpressKeys™ ve çoklu dokunmatik kontroller gibi eşsiz yaratıcı özelliklere ek olarak, 3D taramaları yakalamak için entegre bir Intel® RealSense ™ kameralı bir model de bulunmaktadır. MobileStudio Pro 13, taşımanız gereken tek yaratıcı araçtır.

MobileStudio Pro 16” Yaratıcılığınız İçin Profesyonel Güç

Her yerde yaratma özgürlüğü isteyen, ancak çalışmak için daha fazla alana ihtiyaç duyan profesyoneller için tasarlanan Wacom MobileStudio Pro 16, 15.6 “ekranlı iki mobil kalem bilgisayar serisine güçlü yaratıcı araçlarla dolu bir stüdyo kurmuştur.

Her iki konfigürasyonda 4 kat daha yüksek kalem hassasiyeti ve basınç duyarlılığı, yaratıcı 2D, 3D ve CAD yazılımı ile çalışacak bilgi işlem gücü ve yüksek görüntü çözünürlüğü (3840×2160) ve renk kalitesi (% 94 Adobe RGB) sunmaktadır.

MobileStudio Pro 16 ayrıca yüksek performanslı 3D, video ve yaratıcı iş akışlarında kullanılmak üzere NVIDIA® Quadro® grafik özelliklerine sahiptir. Kişiselleştirilebilir ExpressKeys™ ve çoklu dokunmatik kontroller gibi eksiksiz yaratıcı özelliklere ek olarak, 3D taramaları yakalamak için entegre bir Intel® RealSense™ kameralı bir model de bulunmaktadır. MobileStudio Pro 16, her yere götürebileceğiniz gü.lü bir yaratıcı stüdyodur.