Bamboo Smartpads

Kalem ve kâğıtla normal şekilde yazın daha sonra notlarınızı clouds’da saklayın ve paylaşın. Çalışmalar el yazısıyla yazılan notların öğrencilerin öğrenme ve karmaşık konuların anlamasını kolaylaştırmaya yardımcı olduğunu kanıtlamıştır. Artı, dizüstü bilgisayarlarını yanlarına almamaları, öğrencilerin sınıfta dikkatlerini dağıtmalarını ve dersten kopmalarını önlemeye yardımcı olmaktadır.

Bambu Slate ve Bambu Folio, öğrencilerin herhangi bir kâğıt üzerinde kalemle normal notlar tutmasına olanak tanıyan akıllı dizüstü bilgisayarlardır ve daha sonra bir tuşa basarak el yazısını “yaşayan” dijital dosyalara d.nüştürürler. Dijitalleştirildikten sonra notlarınızı herhangi bir Android veya iOS Bluetooth özellikli cihazda Wacom Inkspace ile saklayabilir, organize edebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Öğrenciler için Inkspace uygulaması ve clouds hesabı ile etkinleştirilen temel özellikler:

1. Notlarınıza herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz: akıllı telefon, tablet, bilgisayar

2. El yazısıyla üretilen notları Ink özelliğiyle zengin metin haline d.nüştürün

3. Notlarınızı JPEG, PNG, PDF gibi dosyalar ile dışa aktarın

4. Çizimleri ölçeklenebilir vektör grafikleri (SVG) olarak dışa aktarın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İyi fikirlerinizi asla kaybetmeyin…

Bamboo Fineline, iPhone veya iPad ile kullanılmakta olup, notlarınızı en güzel biçimde aktaracak şekilde tasarlanmış özel bir üründür.

Çizimleriniz ve el yazınızda size doğal bir yazı deneyimi sunan ürün, elinizin rahatlığı içinde ergonomik özellikler taşımaktadır. iOS cihazlarla hassasiyeti ayarlanmış olup eski model iPad ürünlerle de bluetooth bağlantısı yapabilmektedir.

Neden Bamboo Fineline’ı seçmeniz gerekmektedir?

• Diyagramlar çizin, kuramlar oluşturun, taslak mektuplar edinin. Bambu Fineline’ın basınca duyarlı hassas ucu ve rahat el hissi sayesinde doğal ve orijinal bir el yazısı deneyiminin tadını çıkarın.

• iOS cihazlarınızda hassas ayarlarla kolayca fikir yazabilir, not alabilir veya çizebilirsiniz. Bamboo

Fineline, Bluetooth özellikli daha eski iPad nesilleriyle de çalışır.

• ürün güvenlik modu mevcuttur, çevirerek kalem ucunu içeri alabilir, kullanmadığınız zamanlarda ürününüzü dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz.

• Bamboo Fineline’ınızı size özel yapın: Kısayol düğmesini özelleştirin ve daha fazla fikir oluşturmak ve şekillendirmek için zaman kazanın.

• ürün 4 adet renk seçeneğine sahiptir; Beyaz, Mavi, Açık mavi, Siyah