Yaratıcı hayallerinize ulaşın. Sadece bir Intuos uzaklıktasınız.

Yeni Intuos’la yaratıcılığınızı açığa çıkarın. İster hayaliniz portföyünüzle başlasın, ister “Beğenileriniz” artırsın veya yaratıcılığınızın sınırlarını zorlasın, Intuos bunun gerçekleşmesi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bir Yaratıcı Kutuda İhtiyacınız Olan Her Şey Sanatçı tutkularınız ne olursa olsun, Intuos size oraya götürebilir. Tek bir paketle başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi burada. Her Wacom kalitesindeki kalemi tableti, indirilebilir yaratıcı yazılımlar, hizmetler ve çevrimiçi eğitimler de içeren ücretsiz bir yaratıcı paketle sunulmaktadır. Şaşırtıcı bir şeyler yaratın Intuos güzel tasarlanmış, kullanımı kolay bir kalem tablettir. Doğal his ve hareketle çizin, resmedin, boyayın ve düzenleyin. Basınca duyarlı kalem, hassas tablet, sezgisel çoklu dokunmatik hareketler ve kişiselleştirilebilir ExpressKeys™, parmaklarınızın ucuna yepyeni bir dijital alet çantasını koymaktadır.

 

Intuos Draw: Hayal gücünüzü ateşleyin Sadece başlayın ve kendi stilinizi bulun? IntuosDraw yaratıcılığı eğlenceli hale getirir. Kullanımı kolay bir kalem tableti kullanarak çizin, boyayın ve düzenleyin.

Intuos Art: Sanatınızı Başka Bir Seviyeye Taşıyın Artık tüm sanatsal becerilere sahipsiniz? Intuos Art ile dünyaya gösterin. Dijital tuval üzerine basınca duyarlı bir kalemle boyayın, tasarlayın ve yaratın.

Intuos Comic: Hikâyelerinizi Hayata Geçirin Karakterlerinizin sayfanızdan uçup gitmesini ister misiniz? Intuos Comic, kusursuz yardımcınızdır. Dijital sayfalarda basınca duyarlı bir kalem kullanarak çizim, mürekkep ve renk kareleri.

Intuos Photo: Şipşak İnanılmaz Fotoğraflar Oluşturun Bütün resimleriniz bir hikâye anlatır. Intuos Photo ile hikâyenizi güzelleştirin. Resimlerinizi basım için mükemmelleştirin, yaratıcılık sınırlarınızı zorlayın ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Intuos 3D: Fikirlerinizi Intuos 3D ile Şekillendirin 3D sanat yaratmaya hazır mısınız? Başlamak için ihtiyacınız olan her şeye Intuos 3D sahiptir. Öğrenmesi kolaydır, ancak hayal gücünüzü yakalayacak kadar gü.lüdür. Intuos 3D, fikirlerinizin şekillenmesini sağlar. 3D modelinizi bir şablondan veya nesneden dijital olarak şekillendirmek ve boyamak için basınca duyarlı Intuos kalemini ve kullanıcı dostu ZBrushCore® yazılımını kullanın. Çalışırken dokunmatik hareketleri kullanın.