Apple Professional Learning

Apple ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanın.

Profesyonel Öğrenim tekliflerimiz, eğitimcilerin Apple teknolojisini öğretim teknolojilerine ve teknolojiyi şeffaf ve öğrenmeyi maceracı ve keyifli kılacak bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olur. Apple Education Trainer’ları tarafından sunulan yüksek kaliteli, pratik atölyeler ve kaynaklar sunuyoruz.

Eğitimciler için eğitimciler tarafından öğretildi.

ATüm Apple Education Trainer’ları, yeni ve eski eğitimcilerdir; bu da onlara, teknolojiyle öğrenme ve öğretme konusunda kişisel bir anlayış kazandırır. Müfredatta neyin önemli olduğunu bildikleri için, Apple ürünleriniz hakkında bilgi edinmenizi ve size ve öğrencilerinize en iyi nasıl hizmet edebileceklerini öğrenebilirler.

Liderlik

Bu atölyeler, eğitim liderlerine vizyonlarında yardımcı oluyor ve öğrenmeyi ve öğretimi teknolojiyle dönüştürmeyi planlıyor..

Temeller

Teknoloji becerilerine odaklanan bu temel atölye çalışmaları, öğretmenlerin Apple ürünlerini öğretim stratejilerine entegre ederek kendilerine güven duymalarına ve rahat olmalarına yardımcı oluyor.

Müfredat

Apple ürünleri ile öğrenmeyi ve öğretmeyi geliştirmek isteyen eğitimciler için bu müfredat atölyelerinde bir sonraki seviyeye kadar tecrübe kazanın.

Destek

Yeni stratejileri ve Apple kaynaklarını, öğretmenlik deneyiminize uyarlarken rehberlik alın.

Tüm öğrencilere ulaşın

Tüm yetenekleri, geçmişleri veya öğrenme stillerini öğrenen öğrencileri destekleyen öğrenme fırsatlarını nasıl kişiselleştireceğinizi keşfedin.

Apple Bölgesel Eğitim Merkezleri

Bölgesel Eğitim Merkezi programı, yerel öğrenim merkezleriyle Apple’ın yaratıcı öğrenme teknolojilerine ücretsiz ve kolay erişim sağlayan deneyimli eğitimciler ve uzmanlardan oluşan bir topluluğu bir araya getiriyor.

Erişilebilirlik Eğitimi

Özel eğitim ihtiyaçları olanların öğrenimini geliştirmeye yönelik eğitimler sunuyoruz. Bu eğitim, Mac ve iOS için erişilebilirlik özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ve herkes için öğrenmeyi erişilebilir kılacaktır.

Teknolojide dönüşüm yapan sınıflar hakkında daha fazla bilgi alın.

iPad

 iPad herşeyi değiştirdi.
Sınıflar dahil.

Daha fazla bilgi edinin.

Mac

30 yılı aşkın bir süredir sınıfta en çok sevilen bilgisayar.

Daha fazla bilgi edinin.

IT

Aygıtlarınızı ve öğrencileriniz için içerikleri yönetin.

Daha fazla bilgi edinin.