Swift Playgrounds

   iPad’inizde kolay ve eğlenceli bir yöntemle

kod öğrenmeye başlayın.

 

Swift. Herkesin özgürce uygulamalar keşfedip, geliştirebileceği güçlü ve açık kaynaklı bir dil sunar.

Swift; iOS, Mac, Apple TV ve Apple Watch uygulamaları geliştirmek için Apple tarafından oluşturulmuş güçlü ve kullanıcı dostu bir programlama dili. Geliştiricilere, her zamankinden daha fazla özgürlük sağlamak için tasarlandı. Swift, kullanımı kolay ve açık kaynaklı bir dil. Bu yüzden, bir fikri olan herkes, şimdi inanılmaz şeyler yaratabilir. Gerçek zamanlı geri bildirim sağlayan ve mevcut Objective-C koduna sorunsuz bir şekilde entegre edilebilen hızlı ve verimli bir dil. Böylece, geliştiriciler sadece daha güvenli ve güvenilir kodlar yazmakla kalmıyor, aynı zamanda zamandan tasarruf edebiliyor ve daha zengin bir uygulama deneyimi yaratabiliyorlar.

 

Profesyonellerin kullandığı kodlarla bölümleri geçip, görevleri tamamlayın.

“Fundamentals of Swift” dersiyle başlayarak, profesyonel geliştiricilerin her gün kullandıkları kodlarla görevleri tamamlayacaksınız.

İlerledikçe karşınıza daha gelişmiş konseptler çıkacak. Sürekli yeni şeyler öğrenmeye devam edecek ve çok daha karmaşık kodlar oluşturabileceksiniz. Bu da sizin gelişmenizi sağlayacak.

 

 

Yazdığınız kodların gerçek robotlara ve drone’lara hayat vermesini izleyin.

 

 

Sphero

Sphero oyun alanı, küre şeklindeki bu robotu zorlu parkurlarda yönlendirmenize, hızlandırarak sıçratmanıza ve robotun renklerini değiştirmenize olanak sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

Parrot drone

Parrot oyun alanı, Parrot drone’unuzun açık alanda yapabileceği etkileyici akrobatik hareketleri iPad’inizle programlayabilmenizi sağlıyor.