Yaratıcı kalem tabletlerinde profesyonel standart

 

Wacom Intuos Pro yaratıcılığınıza yeni kontroller katar. Hassas Wacom Pro Kalem 2 ve ince tablet tasarımı benzeri görülmemiş ayrıntılarla çizim yapmanıza imkân sağlar. Ve Wacom Intuos Pro Paper Edition ile çalışarak Wacom ince uçlu kalem ile tercih ettiğiniz kâğıda mürekkeple çizebilir ve eskizlerinizi dijital dosyalara dönüştürebilirsiniz – en sevdiğiniz yazılımda düzenleme yapabilirsiniz.

İnce ve zarif tasarım

Wacom Intuos Pro hem Orta Boyutta hem de Büyük Boyutta sunulmaktadır. Her ikisi de önceki modellere göre daha küçük, daha kompakt bir kaplama alanına sahiptir. Eloksallı alüminyum ve cam elyaf kompozit reçine gibi birinci sınıf malzemelerin kullanılması bize oldukça gü.lü buna rağmen de 8 mm kalınlıkta bir kalem tablet yapmamızı sağlamıştır.

 İş akışınıza göre çalışın

Sanatçılar ve Tasarımcılar kendilerine özgü iş akışlarına sahiptir. Bazı sanatçılar yalnızca dijital olarak çalışırken, bazıları yaratıcı iş akışını önce kâğıt üzerinde yapmayı tercih etmektedir. Yeni Intuos Pro Line her ikisini de yapabilir. İş akışınız tamamen dijitalse, Intuos Pro’nun standart sürümünü seçiniz. Kâğıda çizim yapmak ve daha sonra sanatınızı bilgisayarınızda tamamlamak isterseniz o zaman devrim yaratan yeni Intuos Pro Paper’ı tercih ediniz.

Bu sürümler tüm çalışma şekillerine uymaktadır.