Değişimi Başlatın

Yenilikçi okulların ortak bir özelliği vardır; güçlü liderlik. Güçlü liderler temelinde inovasyon olan ve tüm okulu kapsayan bir değişimi yaratmak için çalışırlar. Bu değişimi gerçekleştirirken farklı olanaklar sunan teknolojiden yardım alırlar.

Yenilikçi bir eğitim vizyonu, değişimim merkezini oluşturur. Tüm okul paydaşlarının arasında fikir birliği sağlamanıza ve değişimi desteklemeleri için ilham vermenizde yardımcı olur. Teknoloji inovasyonun arkasındaki en önemli itici güçtür ve bugün her zamankinden daha erişilebilir durumdadır.

Okulunuzun güçlü vizyonuyla Apple teknolojisinin potansiyelini birleştirin; öğrenim ile ilgili çeşitliği artırın, yeni öğrenme fırsatları yaratın ve her ikisini de destekleyecek dinamik ortamlar yaratın.

“İnovasyon, öğrencileri yaratma sürecine kattığımızda gerçekleşiyor ve teknoloji başka bir aktivite türünün yerini almıyor, öğrenimin neye benzeyebileceğini tanımlamamıza yardımcı oluyor.”

Goochland County Public Schools

Bütün çocuklar yaratıcıdır ve eğitimciler bunu çok iyi bilirler. Bu yaratıcılığı desteklemek ve geliştirmek üzere Tükiye’nin ilk ve tek Apple Yetkili Eğitim Uzmanı Pozitif Teknoloji olarak tüm tecrübemizle yanınızdayız. Apple’ın güçlü ürünleri, ilham veren içerikleri ve öğretim programlarıyla okulunuzdaki değişimi birlikte başlatalım.

iPad ve Mac

iPad’in gücü ve esnekliği öğrencilere yeni fikirler keşfetme
ve yaratıcılıklarını ifade etme özgürlüğü veriyor. Hem de ilham nerede ve ne zaman gelirse.
Mac ise en büyük fikirlerini hayata geçirebilmeleri için onlara güç sağlıyor. Üstelik, yerleşik uygulamalar ve kullanıcı dostu yazılımlar sayesinde her bir öğrenci kendisi kadar benzersiz, muhteşem bir öğrenim deneyimi yaşıyor.

iPad ve Mac hakkında daha fazla bilgi edinin

Herkes Kreatif İşler Yapabilir.

Herkes Kreatif İşler Yapabilir, öğrencilere iPad ile çizim, müzik, video ve fotoğraf yoluyla fikirlerini geliştirme ve iletişim kurma araçları sunar. Öğretmenlere her konuya yaratıcılık kazandırmak için projeler sağlar.

Kod Yazmayı Öğretmek

Kod yazmayı öğretirken yalnızca teknolojinin dilini öğretmiyorsunuz. Düşünmenin ve fikirlere hayat vermenin yeni yollarını da öğretiyorsunuz.

Liderler İçin Kitaplar

Apple’ın Liderlik serisinde okulunuzun bir inovasyon kültürü geliştirmesine yardımcı olacak stratejiler ve pratik araçlar yer alıyor.

Liderlik serisi kitaplarını indirin

Apple Distinguished Schools

Apple Distinguished School’lar, Apple’ın teknoloji ile öğrenim vizyonunu gösteren, liderlik ve eğitimde mükemmellik merkezleridir.

Apple Distinguished Schools hakkında daha fazla bilgi edinin

Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış gerçeklik, dijital ve gerçek dünyayı birleştirir. iPad’deki artırılmış gerçeklik,  yeni öğrenme ve öğretme fırsatları sunar.

iPad’de Artırılmış Gerçeklik ile yapılabilecek dersleri keşfedin (PDF)

Apple Teacher

Eğitimde teknoloji kullanımına dair öğrenim materyallerine ve içeriklerine sınırsız erişim sunan, öğretmenlerin  kendi hızına göre ilerleyebileceği ücretsiz bir profesyonel öğrenim programıdır.

Apple Teacher hakkında daha fazla bilgi edinin

Öğretim Araçları

Okul içinde ve dışında güçlü uygulamalar sayesinde öğretmenleriniz sınıflarlarını kolayca yönetebilir ve öğrencileri ile iletişimde kalırlar.

Öğretim Araçları hakkında daha fazla bilgi edinin

Gizlilik ve Güvenlik

Öğrenim topluluğunuzu korumak söz konusu olduğunda, Apple ürünleri gizlilik ve güvenliğe entegre bir yaklaşımla tasarlanmıştır.

Eğitime Yönelik Apple Ürünleri için Gizlilik ve Güvenlik

Erişilebilirlik

Herkesin öğrenme biçimi farklıdır. Apple ürünlerini bu farklılıkları destekleyecek biçimde ve en başından itibaren herkes için erişilebilirlik sunacak şekilde tasarlar.

Erişilebilirlik hakkında daha fazla bilgi edinin

Eğitimde iPad

Eğitimde iPad kullanan okullardaki değişimi örneklerle anlatan

Eğitimde iPad belgesini okuyun (PDF)

Okulunuz için
en doğru çözümü bulun.

Daha fazla bilgi

Bireysel satın alımlarda
eğitimcilere özel fiyatlardan yararlanın.

www.pt.com.tr