Wacom Intuos ile yaratıcı olmanın yeni yollarını keşfedin.

Her ne yaratmayı severseniz sevin, Wacom Intuos tasarımlarınızı çizmenin, resmetmenin ve düzenlemenin yeni yollarını bulmanızda size yardımcı olabilir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, üç adede kadar yaratıcı uygulama da içerir.*

*Ücretsiz yazılımınızı edinmek için kişisel verilerinizle bir Wacom ID oluşturmanız veya giriş yapmanız ve Intous’unuzu kaydettirmeniz gerekmektedir. Yazılım sağlayıcıları ek kayıt gerektirebilir. Mevcut yazılım sayısı modele göre değişiklilik gösterir.

 

 

 

 

Yaratıcı grafik tabletlerde profesyonel standart

Wacom Intuos Pro, yaratıcılığınıza yeni bir kontrol kazandırır. Hassas Wacom Pro Pen 2 ve ince tablet tasarımı, eşi benzeri görülmemiş bir ayrıntıyla çizim yapmanızı sağlar. Finetip Pen kalemimizi kullanarak mürekkep ile istediğiniz kağıt üzerinde çizim yapabilir ve her bir kalem darbesini gerçek zamanlı ve favori yazılımınızda düzenlenmeye hazır olarak yakalayabilirsiniz.

 

 

 

En doğal kalem deneyimimizle doğrudan ekran üzerinde yaratın

Cintiq Pro 13, 16, 24 ve 32, birinci sınıf renk performansına sahip ve neredeyse hiç paralaks içermeyen üstün 4K* ekranlara sahip gelişmiş yaratıcı grafik çizim ekranlarıdır. Cintiq Pro ekranlar, Wacom Pro Pen 2 ile birlikte kullanıldığında tüm yaratıcı atılımları destekleyici bir deneyim sunar.

*Cintiq Pro 13, 1920 x 1080px HD çözünürlüğe sahiptir.

 

 

Güçlü bir mobil stüdyoda yaratıcılık özgürlüğü

Kullanıcılara her yerde yaratıcılık özgürlüğü tanımak için tasarlanan Wacom MobileStudio Pro, yeni Wacom Pro Pen 2’ye sahip hafif ve mobil bir grafik tasarım bilgisayarında eksiksiz bir yaratıcı araç takımı sunar. 2D’den 3D’ye tüm iş akışınız boyunca, yaratmak istediğiniz her yerde pürüzsüz bir şekilde çalışın.