Tasarım iş birliği yazılımı

BIM 360™ Team mimarların, mühendislerin ve proje paydaşlarının bir web tarayıcı veya mobil cihaz kullanarak merkezi bir çalışma alanında çalışmalarına olanak tanıyan, bulut tabanlı bir iş birliği aracıdır.

Özellikler

MERKEZİ ÇALIŞMA ALANI Modelleri ve çizimleri doğrudan web tarayıcınızda görmek için merkezi bir proje çalışma alanı kullanın.

DAHA HIZLI KARAR ALMAGerçek zamanlı, tarayıcı içi tasarım incelemesi ile daha hızlı kararlar alın. Dünyanın neresinde olurlarsa olsun, paydaşlar ile tasarım inceleme oturumları düzenleyin.

GERİ BİLDİRİMLERİ BASİTLEŞTİRİN Müşteriler, ekip üyeleri ve paydaşların doğrudan tasarımlarınız üzerinde işaretleme ve yorum yapmasını sağlayın.

İSTEDİĞİNİZ YERDEN ERİŞİNTüm ekip üyeleri web tarayıcı veya mobil cihaz kullanarak istedikleri her yerden önemli proje bilgilerine erişebilir.

Proje bilgilerini merkezileştirin

BIM 360 Team tüm proje ekibi üyeleri için çevrimiçi çalışma alanı sunarak her zaman iletişim kurmanıza ve düzeninizi korumanıza yardımcı oluyor.

Ekibin daha hızlı kararlar almasını sağlayın

Tarayıcı tasarım incelemesinde, gerçek zamanlı daha hızlı kararlar alın. Proje paydaşları dünyanın neresinde olursa olsun, birlikte tasarım inceleme oturumları düzenleyin.

Projeyi takip edin

Müşteriler, ekip üyeleri ve paydaşların doğrudan tasarımlarınız üzerinde işaretleme ve yorum yapmasını sağlayarak geri bildirim sürecinizi basitleştirin. Versiyon geçmişini ve proje aktivitesini tek bir yerden kolayca takip edin

Kullanıcılarınızı yönetin

Kullanıcı görevleri ve izinler, proje yöneticileri tarafından yönetilir ve kontrol edilir.

Desteklenen dosya türleri

AutoCAD (DWG, CAD), DXF, Revit (RVT), IFC ve Navisworks (NWD, NWF) dahil 50’yi aşkın 2B ve 3B tasarım dosyası formatını tarayıcınızda görüntüleyin, paylaşın, inceleyin ve işaretleyin.

İstediğiniz yerde, istediğiniz cihazda kullanabilirsiniz

Ekibiniz ister ofiste ister iş sahasında olsun, BIM 360 Team mobil uygulaması aracılığıyla dosyalarınız masaüstü bilgisayardan veya mobil cihazlardan erişilebilir