Maya 3B animasyon yazılımı, 3B bilgisayar destekli animasyon, modelleme, simülasyon, görüntüleme ve yüksek düzeyde genişletilebilir üretim platformunda birleştirme için kapsamlı ve yaratıcı özellikler sunar. Maya, yeni nesil görüntüleme teknolojisine, hızlandırılmış modelleme iş akışlarına ve karmaşık verilerin yönetilmesi için kullanılan araçlara sahiptir.

Maya Özellikleri

Animasyon iş akışı Maya’da animasyon, Zaman Düzenleyici gibi yeni özellikler sayesinde daha hızlı ve daha kolay.

Maya’ya entegre Arnold Işıklandırma, malzemeler, kamera ve daha birçok ortam değişikliğini gerçek zamanlı görmek için Arnold RenderView kullanın.

Hareketli Grafikler araç seti Örneklenen nesnelerle hızlı bir şekilde karmaşık yöntemsel efektler ve animasyonlar yaratın.

Etkileşimli düzenleme iş akışı (XGen) Sezgisel fırça tabanlı düzenleme araçları, saç ve kürk şekillendirmede üstün kontrol ve hassasiyet sunar.

Yenilikler

UV düzenleme aracı iş akışı ve görünümü Arayüzü yenilenen UV Düzenleme Aracı, daha iyi araçlara ve işlevselliğe sahip UV Araç Kiti’ni barındırıyor.

Etkileşimli düzenleme için topaklanma düzenleyicisi Daha doğal görünümlü saçlar için saç ve kürk üzerinde gerçekçi topaklanma efektleri yaratın.

After Effects canlı bağlantısı Maya ile Adobe® After Effects® arasında canlı bağlantı oluşturarak gerçek zamanlı değişiklikler yapabilir ve ortamları eş zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ek MASH düğümleri MASH araç setindeki mevcut düğümler güncellenmiş, bunun yanı sıra yeni düğümler (eğri, işaret, dünya, yerleştirici ve daha fazlası) eklenmiştir.