Mosyle Manager ile eğitimde fark yaratın

Mosyle Manager sadece okullar için tasarlanmış, bir okulun ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip olan bir Mobil Aygıt Yönetim (MDM) sistemidir. Mosyle Manager, öğretmenlere zaman kazandırırken, aygıt yönetimi ve provizyonunu kolaylaştırır.

Dijital sınıfınızda daha etkili bir şekilde öğretin

Öğretmenlerin, otomatikleştirilebilen aygıt yönetimi işlerine vakit harcamamaları gerektiğine inanıyoruz. Mosyle Manager ile birlikte öğretmenler, Apple aygıtların potansiyellerini kolaylıkla ortaya çıkarabilecek ve bu sayede öğretim için değerli zamanı kazanacaklar. Öğrencilerin güvenli bir şekilde öğrenmelerini, odaklanmalarını ve teknoloji ile meşgul kalmalarını sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Aygıtlarınızı yönetmek, korumak ve ayarlamak için MDM araçları

Okul ve BT yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak, gereksiz dağıtım karmaşıklığını ortadan kaldırmak, uygulamadan öncesinde zamandan ve enerjiden tasarruf ettmek için Mobil Cihaz Yönetimi’ni (MDM) özel olarak tasarladık.

Dikkat dağınıklığını minimize, öğrenmeyi maksimize edin

Öğrencileriniz için daha iyi bir deneyim ve öğretmenleriniz için daha az stres. Siz de okulunuzda fark yaratmak istiyorsanız lütfen dep@pt.com.tr‘den demo talep edin.