Adobe dijital deneyimlerle dünyayı değiştiriyor. Yaratıcı, pazarlama ve belge çözümlerimiz; yeni başlayan sanatçılardan dünya çapındaki markalara kadar herkese destek sunarak dijital eserlerin hayata geçirilmesine ve bunların en iyi sonuçlar için doğru kişiye doğru zamanda iletilmesine olanak tanır.

Neler yapabileceğinizi dünyaya gösterin.

Adobe Satın Alma Programları, her büyüklükten eğitim kurumlarını doğru Adobe araçlarını öğrencilerin. öğretim görevlilerinin ve personelin ellerine teslim etmek için ihtiyaç duydukları uygun maliyeti seçenekleri ve kontrol olanağı sunar. Böylelikle daha verimli iş akışlarına sahip olabilir, çalışanlarınız için ilgi çekici deneyimler yaratabilirsiniz.

Aygıt Lisansları

Her bireysel kullanıcı yerine, her bilgisayar için bir lisans anlamına gelmektedir. Lisanslama işlemini cihaz için yapmış olduğunuzdan cihazını kimin kullandığının bir önemi bulunmamaktadir.

Kişisel kullanıcı Lisansları

Her bireysel kullanıcı için lisans anlamına gelmektedir. İşte ve evde kullanım için iki bilgisayara yükleme hakkı bulunur. Öğrencilerin kişisel bilgisayarları için kendi aygıtını getir desteği bulunmaktadır.

Yüksek öğretim için muhteşem bir değer.

Creative Cloud, yüksek okulunuz veya üniversitenizin Adobe’nin sektörde önde gelen yaratıcı uygulamaları ve hizmetlerinin en son sürümlerine sınırsız şekilde erişmesini ve yönetim işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirmesini sağlar, ayrıca eğitim kurumları için uygun fiyatlar ve öğrenim ortamınıza uygun şekilde tasarlanmış lisanslama olanağı sunar.

İlk ve orta öğretim öğrencilerinizin başarıya giden yaratıcı yolda ilerlemelerini sağlayın.

Creative Cloud, öğrencilerin yaratıcı potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak ve yüksek okul ve ötesinde daha büyük fırsatların kapılarını açmak amacıyla okulunuz veya okul bölgeniz için uygun fiyatlı seçenekler sunuyor.