iPad in Education

iPad her şeyi değiştirdi. Sınıf dahil.

iPad, öğrencilerine katılmanın ve her dersi hayata geçirmenin birçok yolunu sunuyor. Her öğrencinin seviyesine ve öğrenme stiline uyan uygulamaları, etkileşimli kitapları, konuşmaları, sanal turları, videoları ve daha fazlasını keşfedin.
Hepsi zaten sevdikleri bir cihazda.

Apps in a class by themselves.

App Store, sadece iPad için hazırlanmış 170.000’den fazla eğitim uygulaması sunarak öğretmenlerin öğretme ve öğrenmeyi öğrenme şeklini sınırsız bir potansiyele çevirmeye olanak tanır.

Ellerinden düşüremeyecekleri kitaplar.

iBooks is stacked with interactive materials to help you teach practically any subject. And the Multi-Touch magic of iBooks Textbooks offers students an engaging and interactive experience.

iPad için iTunes U.

iTunes U ile kitap, uygulama, video ve daha fazlasıyla dolu eksiksiz bir kurs tasarlamak ve sunmak çok kolay. Ev ödevi, entegre bir not defteri ve özel tartışmalarla, sınıfınızı organize etmenin kusursuz bir yoludur.

Bir sorunuz mu var ? Sizi arayalım.

Her dokunuşla fark tecrübeler.

OS, sezgisel, gelişmiş, akıllı ve güvenli bir mobil işletim sistemidir ve iPad’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Uygulamalar sorunsuz çalışır. Web siteleri anında açılır ve birlikte sorunsuz çalışan eğitim için harika özellikler ile birlikte geliyor.

Apple School Manager

Apple School Manager, okulların dağıtmak için ihtiyaç duydukları her şeyi koordine etmeleri için tek hedef.

Shared iPad

Paylaşılan iPad, 1: 1 öğrenci-iPad oranı mümkün olmadığında cihazları paylaşmak için zarif bir çözüm sunar.

Classroom app

Classroom, öğretmenlerin öğrenmeye, çalışma paylaşmasına ve öğrenci cihazlarını yönetmesine yardımcı olan güçlü ve yeni bir uygulamadır.