iPad in Education

iPad her şeyi değiştirdi. Sınıf dahil.

iPad, öğrencilerine katılmanın ve her dersi hayata geçirmenin birçok yolunu sunuyor. Her öğrencinin seviyesine ve öğrenme stiline uyan uygulamaları, etkileşimli kitapları, konuşmaları, sanal turları, videoları ve daha fazlasını keşfedin.
Hepsi zaten sevdikleri bir cihazda.

Apps in a class by themselves.

App Store, sadece iPad için hazırlanmış 170.000’den fazla eğitim uygulaması sunarak öğretmenlerin öğretme ve öğrenmeyi öğrenme şeklini sınırsız bir potansiyele çevirmeye olanak tanır.

Ellerinden düşüremeyecekleri kitaplar.

iBooks is stacked with interactive materials to help you teach practically any subject. And the Multi-Touch magic of iBooks Textbooks offers students an engaging and interactive experience.

iPad için iTunes U.

iTunes U ile kitap, uygulama, video ve daha fazlasıyla dolu eksiksiz bir kurs tasarlamak ve sunmak çok kolay. Ev ödevi, entegre bir not defteri ve özel tartışmalarla, sınıfınızı organize etmenin kusursuz bir yoludur.

Bir sorunuz mu var ? Sizi arayalım.

Her dokunuşla fark tecrübeler.

OS, sezgisel, gelişmiş, akıllı ve güvenli bir mobil işletim sistemidir ve iPad’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Uygulamalar sorunsuz çalışır. Web siteleri anında açılır ve birlikte sorunsuz çalışan eğitim için harika özellikler ile birlikte geliyor.

Apple School Manager

Apple School Manager, okulların dağıtmak için ihtiyaç duydukları her şeyi koordine etmeleri için tek hedef.

Shared iPad

Paylaşılan iPad, 1: 1 öğrenci-iPad oranı mümkün olmadığında cihazları paylaşmak için zarif bir çözüm sunar.

Classroom app

Classroom, öğretmenlerin öğrenmeye, çalışma paylaşmasına ve öğrenci cihazlarını yönetmesine yardımcı olan güçlü ve yeni bir uygulamadır.

Herkes tarafından erişilebilir.

Teknoloji, yardım sağlama, öğrenme stilindeki boşlukları birbirine bağlama ve tüm öğrenciler için fırsatlar yaratmanın harika bir yoludur. Bu nedenle, birçok erişilebilirlik özelliği, Mac’te yerleşik olarak bulunmakta olup, Ayarlar’da Erişilebilirlik başlığı altında uygun bir şekilde saklanmaktadır.
Sadece bir kaçını söylemek gerekirse:

Zoom

Zoom, orta-düşük görme engeli olan öğrenciler için mükemmeldir. Yerleşik büyüteç, öğrencilerin tüm ekrana veya sadece bir bölüme yakınlaştırmalarına izin verir.

Siri

Siri, çok çeşitli özel ihtiyaçları etkili bir şekilde desteklemektedir. Yerleşik akıllı yardımcısı mesaj gönderebilir, telefon görüşmeleri yapabilir, ev ödevi hatırlatmaları ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilir. Günlük görevleri olan herkese, sadece sorularak yardımcı olabilir.

AssistiveTouch

AssistiveTouch, öğrencilerin Multi-Touch ekranını fiziksel ihtiyaçlarına göre uyarlamalarına izin verir. Pinch gibi jestlerle mücadele edenler için, hareketi bir parmak dokunuşuyla değiştirebilirler. Rotate ve Shake gibi ek hareketler mevcuttur, tekerlekli sandalyelere monte edilen iPad’ler için mükemmeldir.

Daha fazla bilgi edinin.

Neden PT?

Whether you’re new to Apple and Mac or a seasoned expert, PT can help you get the most out of Mac in education. We have all the knowledge and know how to help you deploy Mac successfully and transform your teaching and learning.

Destek

PT’nin 1: 1 programı, her öğrenci için bir iPad ile kişiselleştirilmiş bir öğrenme ortamı sunar. Mobil öğrenmeyi en kapsamlı ve uygun maliyetli şekilde sunmayı hedefleyen okullar için esnek bir çerçeve sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin.

Sınıflar

Deneyimimizi, eğitim çıktılarını en üst düzeye çıkaracak ve sorunsuz bir dağıtım sağlayabilecek sınıf kümelerini dikkatli bir şekilde hazırlamak için kullandık. Sınıflarımız, başarılı bir dağıtımın tüm yönlerini kapsamaktadır ve özellikle ihtiyaçlarınız için uyarlanmıştır.

Daha fazla bilgi edinin.

Finansman

NTeknoloji gereksinimleriniz ne olursa olsun. Bütçeniz ne olursa olsun. İPad abonelik programımız, her şeyi basit bir aylık ödeme ile yönetmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi edinin.

Eğitim

Teknolojideki öğretim becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmış, yüksek kaliteli, uygulamalı atölye çalışmaları sunuyoruz. Ayrıca, Mac ve iOS için erişilebilirlik özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ve herkese öğrenmeyi kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış bir eğitim sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin.