Eğitimde Apple

PT, Eğitim için bir Apple Çözüm Uzmanıdır. Türkiye genelinde okulları, kolejleri ve üniversiteleri destekliyoruz, sınıfta ve ötesinde neler olabileceğini genişletmek için Apple ürünlerini kullanıyoruz. Vizyonunuzu ve arzu ettiğiniz sonuçları anlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız, böylece sürdürülebilir ve başarılı bir dağıtımcı sunabiliriz.

Eğitimde Mac

Mac, sınıfta harika şeyler yapmanıza izin veren özellikler ve en yeni teknolojilerle birlikte gelir. Mac, güçlü olduğu için kullanımı kolaydır. Ayrıca, işbirliği yapmanıza ve muhteşem projeler üretmenize yardımcı olmak için Apple yaratıcılık uygulamalarıyla birlikte gelir.

Daha fazla bilgi edinin

Eğitimde iPad

iPad, öğrencilerine katılmanın ve her dersi hayata geçirmenin birçok yolunu sunuyor. Her öğrencinin seviyesine ve öğrenme stiline uyan uygulamaları, etkileşimli kitapları, konuşmaları, sanal turları, videoları ve daha fazlasını keşfedin.

Daha fazla bilgi edinin

Neden eğitimde Apple ?

Apple’ın eğitim düşüncesiyle tasarladığı iPad ve Mac gibi harika ürünleri hepimiz biliyoruz. Farkında olmadığınız şey, Apple’ın özellikle sınıf için yarattığı güçlü uygulamalar ve özellikleri.

Apple
Training

Pozitif Teknoloji’nin ısmarlama atölyeleri, Apple teknolojisini okul hayatına yaymak, teknolojiyi şeffaflaştırmak ve daha ilgi çekici olmak için tasarlanmıştır. Yeni veya eski eğitimciler tarafından sunulan eğitim, tüm düzeylerde tüm personel için uygundur.

Daha fazla bilgi edinin

Apple
Teacher

Apple Teacher, eğitim ve öğrenim için Apple ürünlerini kullanarak eğitimcileri desteklemek üzere tasarlanan Apple tarafından yayımlanan yeni ücretsiz bir programdır. Öğreneceğiniz şeylerin tanınmasını kazanın ve işiniz için ödüllendirin.

Daha fazla bilgi edinin

Swift
Playgrounds

Swift Playgrounds, öğrencilerin hayatları boyunca kullanmaları gereken eğlenceli kodlama becerilerini eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde öğretmek için tasarlanmış devrim niteliğindeki yeni bir uygulamadır.

Daha fazla bilgi edinin

Apple
Deployment

Cihazları öğrencilerin ellerine koymak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Apple’ın Apple School Manager ve Classroom gibi dağıtım programlarındaki en son geliştirmeler, iPad’i dağıtan okullara önemli faydalar sağlamıştır.

Daha fazla bilgi edinin

Neden eğitimde Apple ?

iPad 1:1

Pozitif Teknoloji’nin 1: 1 programı, her öğrenci için bir iPad ile kişiselleştirilmiş bir öğrenme ortamı sunar. Mobil öğrenmeyi en kapsamlı ve uygun maliyetli şekilde sunmayı hedefleyen okullar için esnek bir çerçeve sunuyoruz.

Class Setsh

Deneyimimizi, eğitim çıktılarını en üst düzeye çıkaracak ve sorunsuz bir dağıtım sağlayabilecek sınıf kümelerini dikkatli bir şekilde hazırlamak için kullandık. Sınıflarımız, başarılı bir dağıtımın tüm yönlerini kapsamaktadır ve özellikle ihtiyaçlarınız için uyarlanmıştır.

Finance

Teknoloji gereksinimleriniz ne olursa olsun. Bütçeniz ne olursa olsun. İPad abonelik programımız, her şeyi basit bir aylık ödeme ile yönetmenizi sağlar.

Training

 Teknolojideki öğretim becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmış, yüksek kaliteli, uygulamalı atölye çalışmaları sunuyoruz. Ayrıca, Mac ve iOS için erişilebilirlik özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olarak ve herkese öğrenmeyi kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış bir eğitim sunuyoruz.

Technical Support

Sadece iPad’inizi ve Mac’inizi dağıtmada size yardımcı olacak tüm bilgileri ve know-how’ı öğrenmekle kalmıyor, aynı zamanda öğretim ve öğreniminizi dönüştürmek için uzun vadeli destek sağlıyoruz. Mobil Cihaz Yönetimi sağlayabilir ve tüm Wifi ve altyapı ihtiyaçlarınızı destekleyebiliriz.

Recycle and Refresh

iPad veya Mac’inizi yeniliyor musunuz? Neden cihazları geri dönüştürmeyesiniz? Sorunsuz çözümümüz, daha önemli şeylere odaklanmak için size daha fazla zaman ayıracağımız paketleme, toplama ve değerleme ile ilgileneceğimiz anlamına gelir.Eski cihazlarınızdan gelen miktar doğrudan yenilemenize doğru gidebilir. Yeni ürünlere sahip olmak bundan kolay olamazdı.

Customer Stories

Primary

Başarı Öyküsü 1

Coming soon..

Secondary

Başarı Öyküsü 2

Coming soon..

Independent

Başarı Öyküsü 3

Coming soon..