Mac veya PC’lerine dünya standartlarında ekran- kalemi ile yaratıcı bir deneyim kazandırmak isteyen profesyonel sanatçılar ve tasarımcılar için Wacom Cintiq Pro 13“ & 16”, yeni ve yüksek performanslı 13.3” yaratıcı kalem ekranında ve bilgisayardan bilgisayara kolayca geçebilen 16” ekranda Wacom’un en güçlü özellik dizisini sunmaktadır ve yine de yaratıcılığınız için bol miktarda yer kalmaktadır.

Cintiq Pro 13” & 16”, ince, uçtan uca cam tasarımlı Wacom Pro Kalemde 2’de 4 kat daha yüksek kalem hassasiyeti ve basınca duyarlılık*, 13”; yüksek çözünürlüklü görüntüler (1920 x 1080) ve olağanüstü renk performansı (% 87 Adobe RGB) ve 16”; 4K çözünürlüklü ekran (3840 x 2160) ve olağanüstü renk performansı (% 94 Adobe RGB) sunmaktadır.

Ekran üzeri Radyal Menüler ve çoklu dokunmatik kontroller gibi eksiksiz bir dizi yararlı ve yaratıcı özelliklere ek olarak, yeni Cintiq Pro 13” & 16” basit bir USB bağlantısı bulunan herhangi bir Mac veya PC’ye kolayca bağlanabilir ve Wacom clouds hizmetleri ile donatılmış olarak sunulmaktadır. Güçlü yeni Wacom Cintiq Pro ile yaratma keyfini yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.