pt_wifi

Wireless Çözümler

Bünyemizde sunduğumuz hayatınızı bir adım daha kolaylaştıran Classroom, VPP, DEP ve MDM gibi çözümleri tam performans ile kullanabilmek için güçlü bir kablosuz ağ alt yapısına sahip olmanız gerekmektedir. Pozitif Teknoloji olarak, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere profesyonel kablosuz çözümler sunuyoruz.

Yapılacak operasyon hakkında bilgi 

Bu hizmet hazırda bir Wi-Fi ağ altyapısı bulunan ya da ilk defa Wi-Fi ağ çözümleri ile sınırlarını geliştirmek isteyen müşterilerimiz içindir. İlk olarak hazırda var olan bir sisteminiz var ise, sisteme dahil edilecek Classroom, Caching ya da MDM gibi hizmetlerin verimli çalışabilmesi için birim zamanda yapılan maksimum aktarım değeri ölçülerek çıkarılan değerlerin kurulacak sistemlerde optimal verimliliği sağlayıp sağlayamayacağı kontrol edilir.

Wi-Fi ağının yetersiz olduğu durumlarda iş ortaklarımızdan Cisco ve Ubnt Networks ile farklı çözümler üretilecektir.

Tüm bu hizmetlerin yanında aynı zamanda ağ güvenliği de düşünülmesi gereken olmazsa olmazlardan biridir. Bu konuda ise iş ortaklarımızdan Fortinet ve Draytek ile dış Dünya ile olan iletişiminizi de koruma altına almış oluyoruz.