Notice: Array to string conversion in /home/u4429098/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/fusion-core.php on line 234
https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/jamf-logo.png
 

Jamf, dünya çapında 40.000’den fazla işletme ve okulun güvendiği Apple Kurumsal Yönetim standardıdır.

Apple teknolojisinin eğitimdeki etkisini en üst düzeye çıkarmanıza ve her öğrenciye kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi sunmanıza yardımcı olmak için modern sınıflar ve Mac laboratuvarı için özel olarak tasarlanmış üç çözüm sunuyoruz. İster 1-1 iPad modeli veya paylaşımlı cihaz modeli sunuyor olun, ister kalem ve kağıt değerlendirme formatlarına bir alternatif arıyor olun; Jamf okulların öğrencilerle yeni yollarla etkileşim kurmasına ve iPad, Mac ve Apple TV ile aktif bir öğrenme ortamı sunmasına yardımcı olur.
https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/jamf-2.jpg

Jamf Connect: Kimlik ve Kimlik Doğrulama Çözümü

İster bir Mac laboratuvarında ister dijital bir sınıfta, okullar öğrencilerin tek bir kullanıcı adı ve parolayla kaynak erişimini güvenli hale getirmesine izin verebilir.

Detaylı bilgi edinin https://www.jamf.com/products/jamf-connect/

Jamf School: Okullar için Yönetim Çözümü

Öğretmenler veya öğretim teknolojisi uzmanları için ideal çözümdür. Jamf School, eğitimcilere cihazları sınıftan yönetme gücü verir. Öğretmen, Ebeveyn ve Öğrenci uygulamaları bu çözüme dahildir.

Detaylı bilgi edinin https://www.jamf.com/products/jamf-school/

Jamf Pro: Bölgeler için Yönetim Çözümü

IT yöneticileri ve idareciler için tasarlandı. Jamf Pro; Mac, iPad, iPhone ve Apple TV için çok çeşitli Apple yönetim özellikleri sunar.

Detaylı bilgi edinin https://www.jamf.com/products/jamf-pro/

 

Jamf School: Güçlü bir çözüm

Eğitimciler, öğrencilerini dünyaya hazırlamak için en iyi öğrenme deneyimini sağlamaya çalışır. Jamf School, okullar için bu amaca yönelik oluşturulmuş bir mobil cihaz yönetimi çözümüdür (MDM). Sezgisel web tabanlı arayüzüyle – Mac, iPad, iPhone ve Apple TV gibi cihazların dağıtımını yapmak, yönetmek ve güvence altına almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jamf School, öğretmenlere öğretme misyonuna odaklanabilmeleri için en iyi öğrenim teknolojisi olan Apple aygıtlarını kolayca dağıtma ve yönetme imkanı sağlar.
Uygulama İstemi, öğretmenlerin App Store ve Jamf School Teacher aracılığıyla uygulama talep etmek için kullanabilecekleri bir özelliktir. Jamf School Teacher kontrol panelindeki Uygulama İstemleri simgesi, öğretmenlerin talep ettikleri uygulamaları ve bu taleplerin durumunu görmesine olanak tanır.
Kullanıcılar, kullanıcı grupları ve cihaz grupları kolayca oluşturulur ve yönetilir. Ayrıntılı bilgileri görüntüleyin ve ayrı cihazlarda teşhis gerçekleştirin.

Panel

Yönetilen cihazları, kullanıcıları ve uygulamaları takip edin. Cihazlara hızlı ve kolay bir şekilde erişin ve düzeltilmesi için sorunları belirleyin.

Sınıfların Yönetimi

Sınıflar, gerekli uygulamaları ve içeriği sürükleyip bırakarak ve kısıtlamalar oluşturarak kolayca yönetilebilir. Öğretmenler, daha sonra IT yöneticileriyle paylaşılan Jamf School’dan uygulamalar talep edebilir.

iBeacon Profil Ataması

Beacon teknolojisini kullanarak profillerin otomatik olarak atanmasını sağlayın. İlgisiz içerikler gizlenirken öğrenciler konuya özel materyallere otomatik erişim elde eder.

 

Hibrit ortamda ders verin ve sunum yapın.

.

İster sınıfta ister evde olun – çevrimiçi beyaz tahtayı öğrencileriniz için hazırladığınız materyallerde veya sadece onlara rehberlik etmek için kullanabilirsiniz. Her şeyi etkileşimli, dijital tahtanız üzerinde canlı olarak anlatın, böylece içeriğinizi etkileşimsiz slaytlardan daha ilgi çekici bir hale getirin.

https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-E-03.png

Explain Everything rahatlıkla dersinizi anlatabilmeniz için uygun tüm araçlara sahiptir: lazer işaretçi, renkli işaret kalemi, tahta üzerinde özgürce hareket etmenizi ve önemli nesnelere yaklaşmanızı sağlayan bir yakınlaştırma aracı, her şeyi etkileşimli hale getiren bir el aracı, silgi ve en önemlisi sonsuz alan..

.

http://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-icon-04.png

İstediğiniz herhangi bir medyayı ekleyin – elektronik tablolar, hazır sunumlar, videolar ve sesler, ekran görüntüleri, uygulama içi kitaplıklardan görüntüler ve diğer dosyalar.

http://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-icon-05.png

Beyaz tahta üzerinde serbestçe çizim ve karalama yapın. Tahtanızda kalmasını istemediğiniz her şeyi geri alın veya sadece silgiyi kullanın.

.

https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-icon-09.png

Herkesin sizi takip etmesini sağlayın, böylece binlerce kilometre uzakta olsa bile her öğrencinin aynı sayfada olduğundan emin olun.

https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-icon-10.png

Daha geniş bir kitleye ders vermek için beyaz tahtanızı bir video konferans yazılımıyla yayınlayın veya sınıfta yalnızca büyük ekranda paylaşın.

 

Her an ve her yerde ortak çalışma yapın.

.

Beyaz tahtada 1-1 ortak çalışma sadece dersi anlatmanıza değil aynı zamanda öğrencinizin düşünme sürecini anlamanıza da yardımcı olacaktır. Bunu yüzyüze veya uzaktan eğitimde kullanabilirsiniz. Beyaz tahta üzerinden sohbet edin ve katılımcılarınızı tam olarak istediğiniz yerde tutmak için Beni İzle Modunu kullanın.

https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-E-04-1.png

Bir ödev üzerinde birlikte çalışabilmeleri için bir grup öğrenciyle bir proje paylaşın. Çevrimiçi beyaz tahta, öğretmenlerin ve öğrencilerin biraraya gelip fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir alandır.

.

http://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-icon-08.png

Buluttaki projenizi KOD ile kolayca paylaşın veya sadece Davet et butonunu kullanın.

https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-icon-12.png

Açık Ortak Çalışma senaryosunu seçin ve özgürce düzenleyin – başkalarıyla birlikte beyaz tahtayı yönetebilirsiniz.

https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-icon-13.png

Beyaz tahtadaki araçlar ile çalışın veya başkalarıyla bir metin belgesi, grafik üzerinde ortak çalışma yapın.

http://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/PT-icon-06.png

İstediğiniz zaman geri dönmek için oturumunuzu kaydedin.

https://pozitifteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/03/ExplainEverything_collaboration.png