Everyone Can Create

Everyone Can Create Nedir ?

Apple’ın Everyone Can Code programın başarısından sonra, dünya çapında 5.000’den fazla okul, teknik ve topluluk kolejiyle Apple, okul boyunca çocuklarda ve gençlerde yaratıcılığı ortaya çıkarmak için yapılan Everyone Can Create programını yayınladı.

Apple Books’da öğretmenlerin ve öğrencilerin erişebileceği dört ana proje kılavuzu bulunuyor. Bunlar: Çizim, Müzik, Videolar ve Fotoğraflar. Bu, öğrencilerin sınıfta kendilerini ifade etmeleri ve ayrıca öğretmenlerin derslerine ve derslerine aynı miktarda yaratıcılık getirmelerine yardımcı olmak için eğitimciler ve yaratıcı profesyonellerin yardımıyla geliştirilmiştir.

Bu program öğrencilere ve öğretmenlere nasıl yardımcı olabilir?

Everyone Can Create, eğlenceli ve anlamlıdır. Öğretmenlere teknoloji araçları hakkında bilgi verir ve öğrencilerin programdan öğrenebilecekleri beceriler, onlara okula uygulamak için temel bilgi ve becerilerden daha fazlasını öğretecektir. Öğrenciler eğitimlerine veya çalışmalarına devam ettikleri sürece onlarla devam edebilirler. Bu programlar, öğretmenlerin öğrencileri ders süresince heyecanlı ve etkileşimli tutarken daha etkileşimli bir ortam oluşturmalarına yardımcı olur.

Yeni öğretmenler için hazırlanmış bir rehber ve dersler, projeler ve konular için 300’den fazla fikir ile öğrencilere sınıftaki projeleri konusunda yardımcı olabilirler. Matematik, İngilizce, Fen, Tarih ve Dil, Sanat ve daha fazlası gibi konulara daha fazla yaratıcılık katarak çalışmalarını hayata geçirebilirler.

Everyone Can Create öğrencilerin çizerek, müzik yaparak ve diğer öğrencilerle ve hatta öğretmenlerle iletişim kurmak için fotoğraf ve video kullanarak fikir geliştirmelerini sağlar.

BT Yöneticileri Everyone Can Create’in Yaygınlaştırılmasına Nasıl Yardımcı Olabilir?

Sadece öğrencilere yardım etmek için değil, aynı zamanda öğretmenler için süreci daha pürüzsüz ve kolay hale getirebilecek araçlar da vardır. BT Yöneticisi olarak, işinizin birçok görevi vardır, ancak en önemlilerinden biri, iPad’lerin hem öğretmenler hem de öğrenciler için verimli bir şekilde çalışmasına izin vererek, wifi ve ağ bağlantısı gibi teknoloji temellerinin harika çalıştığından emin olmaktır.

Ayrıca, öğretmenin istediği kitapları veya uygulamaları alıp öğretmen sınıflarındaki iPad’lere gönderebilmek gerekir. Bunu yapmak için, Mosyle’nin Class Manager uygulması içinde, öğretmenin App Store ve Book Store eğitimsel Uygulamaları ve Kitapları aramasını sağlayan ve hangisini derslere entegre etmek istediklerini isteyen bir özellik vardır. Mosyle Manager MDM’yi kullanarak BT yöneticisi, öğretmenler tarafından talep edilen uygulamaları ve kitapları kolayca yükleyebilir.

Mesleki Gelişim toplantıları, öğretmenleri ve personeli eğitim teknolojisi ile ilgili güncel olayları güncel tutmanın harika bir yoludur. Bu toplantılardan birine Herkesin Yaratabileceği müfredatını tanıtmak veya daha fazla açıklamak, BT Yöneticisi olarak herhangi bir soruyu yanıtlamanıza izin vererek ve öğrencilerine ve genel okula veya bölgeye bir bütün olarak nasıl yardımcı olacağını açıklayarak zaman kazandıracaktır.

Daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.