Apple Teacher

Apple ürünlerini öğretme ve öğrenme için kullanan eğitimcileri destelemek amacıyla tasarlanmış ücretsiz bir profesyonel öğrenme programıdır. Bu program size iPad ve Mac’te öğrencilerinizle doğrudan bağlantı kurma ve etkinlikler uygulayabilme olanağı sağlar.

Apple Teacher’a katıldığınızda iPad ve Mac’te, Pages, Keynote, Numbers, GarageBand ve iMovie gibi uygulamarı kullanmak için imkan verir. Programın içinde bulunan öğreticiler sayesinde bunları nasıl uygulayacağınız hakkında fikirler ve öğrendiğiniz yeni becerileri nasıl daha ileriye taşıyacağınız konusunda ilham veren 120’den fazla ders bulunmaktadır.

Bunlarla birlikte Apple Teacher katıldığınızda, Apple teknolojisini hayatına katmış, bu teknolojiyi eğlenceli ve yaratıcı yollarla kullanan ve fikirlerini paylaşan dünyanın her yerinden öğretmenlerin bulunduğu bir topluluğun parçası haline gelirsiniz.

Apple Teacher Programı’na Apple ID’niz ile giriş yaptığınızda iPad ve Mac için Apple Teacher Learning Center ve Multi-Touch başlangıç kılavuzları ile sistem tarafından otomatik olarak ilerleyeceksiniz. Bunlarla birlikte iPad veya Mac hangisinde iyiyseniz onu seçip, devam edeceksiniz. Seçtiğiniz bölüme göre o bölümün 8 sınavını bitirmeniz ve rozetleri tamamlamanız Apple Teacher olmanız için yeterlidir. Temel olarak iPad veya Mac bilgisi ile Pages, Numbers, Keynote, iMovie ve Garageband uygulamaları üzerinden sınava tabi tutulacaksınız. Bu sınavlar her kısımda 5 soru olacak şekilde ve süre sınırlaması ya da yanlış yapma sınırı olmadan gerçekleşecek. Bu sayede yanlış yaptıysanız sınavı tekrar alabilirsiniz. Sınavları tamamladıktan sonra size gelen mail ve dosya ile iki adet Apple logosuna sahip oluyorsunuz. Bu logoları sunumlarınızda ve internet sayfasınızda kullanabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.