Finansal Hizmet Paketi

PT-FS Suite, bünyesindeki Finansal Kiralama teklifleri, yeni teknoloji için sermaye harcama yükünü azaltan esneklik sunan anlaşmalar yoluyla müşterilerimizin kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarını karşılamak için donanım ve yazılım ürünlerini içermektedir.

Donanım finansal kiralama hizmetleri geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Kişisel bilgisayarlar (masaüstü), taşınabilir bilgisayarlar (dizüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayar), tabletler, akıllı telefonlar, yazıcılar (mürekkep püskürtmeli, matris, lazer), tarayıcılar, faks makineleri, projeksiyon cihazları, monitörler ve LCD / TFT ekranlar gibi.

Yazılım kiralama kapsamında müşterilerimiz, Adobe, Autodesk ve Microsoft yazılım lisanslarının en son sürümlerini, benzersiz gereksinimlerine tam olarak uyacak şekilde özelleştirilmiş bir ölçekte kullanabilmektedir.

Operasyonel Kiralama Hizmeti sadece kurumlar için bir seçenektir ve onlara KDV indirimi, yazma maliyetleri gibi tüm avantajları sağlar. Bu hizmet sayesinde, CapEx yapmak istemeyen kurumlar ve tüm yatırımı yapmadan önce deneme yapmak isteyen kurumlar kapsanmaktadır. Masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon, aksesuarlar ve tüm yazılım kiralama ürünleri operasyonel kiralama hizmeti kapsamında sunulmaktadır.

Finansal ve operasyonel kiralama hizmetleri ve doğrudan operasyonel kiralama hizmetleri için Grenke ve Bilgisayar Hastanesi ile ortak çalışıyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.