Mobil Aygıt Taşıma Arabası

Ürün Bilgileri :
Hafif, kompakt ve taşınması kolay yeni iPad için Bretford Mobil Aygıt Taşıma Arabası, herhangi bir Apple dizüstü bilgisayar veya iPad aygıtı kombinasyonunu saklayabilir, sabitleyebilir, şarj edebilir ve taşıyabilir. Bretford Mobil Aygıt Taşıma Arabasında yeni bir güç yönetimi sistemi bulunur, yüzde 20 daha küçüktür ve odadan odaya taşınmasını daha kolaylaştıran yeni yön kilitli tekerlekler.

Akıllı şarj
Taşıma arabasının en üstünde yer alan tümüyle yeni Güç Yönetimi Sisteminde şarj sırasında turuncu renkte yanan ve tüm MacBook ve iPad aygıtlarınız şarj olduğunda yeşil renge dönen bir şarj gösterge ışığı yer alır. İki şarj modu, tüm taşıma arabasını uygun şekilde şarj etme veya bir düğmeye basarak, yalnızca ilk on aygıt için hızlı bir şarj işlemi uygulama becerisi sağlar. Daha akıllı şarj döngüleri şarj gücünü ona en çok ihtiyacı olan aygıtlara yönlendirerek, şarjlı aygıtlarınızın soğuk kalmasını sağlar ve pil ömrünü uzatarak, enerji tasarrufu sunar.

Dağınık olmayan kablolar
Yeni Mobil Aygıt Taşıma Arabasının ön ve arka tarafında her birini üzerinde programlanabilen farklı şifreli kilitler olan kapılar bulunur, bu da güç adaptörlerinin aygıtlardan ayrı bir şekilde sabitlenmesini sağlar. Lazerle kesilmiş numaralar ve önde tümüyle yeni kablo yönetimi slaytlı kilidi, aygıtların ve güç kablolarının doğru yuvada kalmalarına yardımcı olur, buna karşılık arka taraftaki eşleşen lazerle kesilmiş numaralar aygıtlarınızın uygun güç adaptörüne bağlı kalmalarını sağlar. Özel biçimlendirilmiş güç adaptörü yuvalarına tüm MagSafe güç adaptörü modelleri ile iPad USB güç adaptörü yerleştirilebilir.