Bretford PowerSync Taşıyıcı Araba

Ürün Bilgileri :
Bretford PowerSync Taşıyıcı Araba, Lightning konektörü olan herhangi bir iPad veya iPad mini’ye tam 2,1 A DC şarj gücü sağlar. Üstelik, Mac’inize bağlı olduğunda, taşıyıcı araba aynı anda eşzamanlama için otomatik olarak USB 2.0 moduna geçer. PowerSync Taşıyıcı Araba, tüm seçili uygulama, kitap, video, müzik ve Podcast’lerinizi her bir iPad’e belirttiğiniz şartlara uygun bir şekilde taşıyarak 30 kadar iPad aygıtını iTunes ile eşzamanlamanıza olanak tanır.

Şarj durumunu izlemek için LED’ler
iPad aygıtları şarj olurken, taşıyıcı arabanın üst kısmındaki şarj durumu LED’leri 10 iPad aygıtından oluşan her grubun şarj durumunu göstererek belirli bir gruptaki tüm iPad’ler şarj olduğunda size bildirir.

Mac OS X ve iTunes ile birlikte çalışır
Eşzamanlamayı etkinleştirmek için elinizdeki her bir iPad’i iTunes ile eşzamanlanacak şekilde yapılandırın, taşıyıcı arabaya yerleştirin ve içerdiği Lightning konektörü kablosunu bağlayın. Tüm iPad aygıtlarınız yapılandırıldığında, taşıyıcı arabayı Mac’inize bağlayarak 30 aygıtı da iTunes ile eşzamanlayabilirsiniz.

Lazer kesim numaralandırma sistemi
Lazer kesim numaralandırma sistemi iPad aygıtlarınızı taşıyıcı arabanın içinde düzenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olur. Her yuva, şarj etme ve eşzamanlama için USB – Apple Lightning Konektörü kablosu içerir.

Mac OS X ve iTunes ile birlikte çalışır
Eşzamanlamayı etkinleştirmek için elinizdeki her bir iPad’i iTunes ile eşzamanlanacak şekilde yapılandırmanız, taşıyıcı arabaya yerleştirmeniz ve içerdiği Lightning konektörü kablosunu bağlamanız yeterlidir. Tüm iPad aygıtlarınız yapılandırıldığında, taşıyıcı arabayı Mac’inize bağlayarak 30 aygıtı da iTunes ile eşzamanlayabilirsiniz.

Tüm dünyada kullanılmak üzere tasarlanmıştır
Taşıyıcı araba ABD, Kanada ve Avustralya’da kullanılmak üzere tasarlanmış ve onaylanmıştır. 2011 yılı içinde, daha geç bir tarihte başka yerlerde de bulunabilecektir.